MIG Import-Eksport Głowacki Sp. J.

klimatyzacjaFirma MIG została założona w 1989 roku. W ciągu 28 lat istnienia stała się największą firmą w regionie północno-wschodnim Polski w branży wyposażenia lokali gastronomicznych i zakładów przetwórczych, pralni wodnych, sklepów, magazynów oraz wentylacji, chłodnictwa, klimatyzacji, słonecznych systemów fotowoltaicznych i pomp ciepła.

W ciągu wieloletniej działalności zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które docenili nasi klienci i dostawcy, czego dowodem są liczne listy referencyjne, certyfikaty i dyplomy.

Wykonaliśmy kilkaset kompleksowych wyposażeń, z czego znaczna część została zrealizowana na bazie naszych projektów, aranżacji i sugestii.

Jesteśmy przedstawicielami przodujących polskich i zagranicznych producentów. Sprzedaż poprzedzamy doradztwem, projektowaniem i aranżacją, a dzięki pełnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi kadry inżynieryjno-technicznej, potrafimy sprostać najtrudniejszym i najbardziej złożonym problemom występującym w branży wyposażenia zakładów zbiorowego żywienia, małych zakładów przetwórczych, pralni wodnych, sklepów, magazynów oraz wentylacji, chłodnictwa, klimatyzacji i systemów solarnych. Doświadczenie działu handlowego i technicznego pozwoli Państwu uniknąć błędów i kosztownych przeróbek w trakcie realizacji (modernizacji) budowlano-instalacyjnej.

klimatyzacjaDbając o zadowolenie odbiorców z naszych usług, dokonujemy montaży, prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi sprzedanych urządzeń oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oparty na bazie własnych pracowników stale szkolonych przez producentów. Wszyscy nasi serwisanci posiadają niezbędne uprawnienia do montaży i napraw urządzeń chłodniczych, elektrycznych i gazowych.

W rozbudowanym asortymencie naszej oferty odnajdą Państwo: urządzenia gastronomiczne; wyposazenie sklepów - regały i lady sklepowe, wagi, szafy chłodnicze, wyposażenie magazynów, kolektory słoczneczne oraz nowoczesne rozwiązania stosowane w branżach takich jak wentylacja i klimatyzacja. Zapraszamy do zapoznania sie ze szczegółami naszej oferty. Województwo podlaskie; Białystok. To miejsce, gdzie ulokowana jest nasza firma. Czekamy na Państwa!

klimatyzacjaW swojej ofercie posiadamy również materiały eksploatacyjne, części zamienne do oferowanego wyposażenia oraz profesjonalne środki chemiczne dla zakładów gastronomicznych i przetwórczych, pralni wodnych oraz szpitali.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziliśmy dodatkową działalność jaką jest Komis Wyposażenia Sklepów i Lokali Gastronomicznych. Zapraszamy Państwa do sprzedaży i zakupów urządzeń używanych poprzez komis.

Dysponujemy własnym obiektem handlowym o powierzchni 2300 m2 w Białymstoku. Od 10 lat prowadzimy również działalność w Oddziale w Ełku.

Dziękując Państwu za zapoznanie się z naszą ofertą wyrażamy przekonanie, że przyczyni się ona do wspólnej i owocnej współpracy.

O nas

Białystok

MIG Import-Eksport Głowacki Sp.J.

ul. Elewatorska 29A, 15- 620
Białystok,
woj. podlaskie
tel.: (+48 85) 662 67 67
fax: (+48 85) 662 67 67 w.119
 

SKLEP INTERNETOWY

www.gastronet24.pl
tel./fax: (85) 662 67 67 w. 114, 115

Ełk

MIG Import-Eksport Głowacki Sp.J.
ul. Kilińskiego 5, 19-300 Ełk, woj. warmińsko-mazurskie
 
 
 

Dojazd

Zobacz, jak do nas trafić

Szczegóły